MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 6068412

nr 606 8412

MIRROR

Victorian style, height: 97, damages.

Nyrokoko, höjd: 97

Condition: skador

800

SEK 2400

Monday October 26 2009
at 19:56:57

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.